Ssk Randevu alma

 

Türkiye’nin her yerinde bulunan Örneğin Göztepe, Okmeydanı, eyüp ve diğer şehirlerdeki tüm hastanelerden randevunuzu online şekilde alabilirsiniz. Bunun yanı sıra randevularınızı Alo 182 yı arayarak telefon üzerinden yapabileceğiniz gibi hastanelere giderek terandevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ben hiç bir şekilde yorulmak istemiyor ve internet üzerinden randevu alayım diyorsanız;

Değiştirilen sistemle birlikte artık tek bir veri merkezi üzerinden online şekilde randevu almanız mümkün olacaktır.

İnternet üzerinden SSK SGK Randevusu almak için TIKLAYINIZ

Daha önceden sisteme kayıt yaptırdı iseniz sisteme giriş yaptığınız andan itibaren hemen tc kimlik numarasını ve parola kısmını doldurarak giriş butonuna basıp SSK randevu sistemine giriş yaptıktan sonra randevularınızı almanız mümkündür.

Üye yada kayıtlı değilim ne yapmam gerekiyor ?

Sisteme hiç bir şekilde daha önceden kayıt olmadıysanız, yeni üye butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurup şifre belirleyiniz. Daha sonra randevu modülünden istediğiniz hastanenin polikilinik ve doktor tercihinide tamamlayarak hatta saat te boş ise temizleyerek seçim yapabilirsiniz.

Alo 182 Hattından nasıl randevu alabilirim ?

Herhangi birm hattan 182 çevirilerek anarık ve çağrı için karşınıza çıkan operatöre, hastaneden randevu alınacak kişinin tc kimlik numarası verilir tercihler yada hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör sizi yönlendirerek uygun tarih ve saatte size randevu verecektir.

Clip to Evernote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir